Stavební firma

O nás

Stavební firma Branan s.r.o. mění Vaše sny ve skutečnost již od roku 2010.

Naše firma je  specialistou na realizaci stavebních a rekonstrukčních prací všeho druhu. Zaměřujeme se zejména na stavby rodinných domů na klíč a zakázkové rekonstrukce interiérů.
Ryze česká stavební firma se díky svým bohatým zkušenostem a mnohaletému působení na trhu již tradičně řadí mezi přední poskytovatele stavebních a rekonstrukčních služeb v celém Královehradeckém kraji. Naši řemeslníci jsou pečlivě vybíráni z řad profesionálních zedníků a  stavebních dělníků , díky čemuž u každé zakázky ručíme za 100% kvalitu odvedené práce.
V oblasti stavebních a rekonstrukčních prací nabízíme svým klientům kompletní realizaci zakázek.. Naše nabídka zahrnuje následující úkony:
  • Stavební služby (výkopové práce, zakládání staveb, hrubé stavby)
  • Rekonstrukce domů a bytů
  • Přestavby domů a bytů
  • Rekonstrukce bytových jader
  • Rekonstrukce interiérů (koupelny, kuchyně, kanceláře)
  • Rodinné domy na klíč
Naše řemeslo je naším koníčkem, a proto ho děláme s láskou a poctivostí. Na spokojenosti našich zákazníků a vysoké kvalitě výsledného díla nám opravdu záleží. Veškeré zakázky realizujeme s dostatečným časovým předstihem a jsme otevřeni novým nápadům a inovacím. Náš pracovní postup se zákazníky detailně konzultujeme a jsme schopni flexibilně reagovat na jakékoli změny v zadání či individuální požadavky. Od práce odcházíme až tehdy, kdy je vše na svém místě, a nezanecháváme po sobě naprosto žádný nepořádek. Naše firma je tou správnou volbou pro poctivě a kvalitně odvedenou stavební práci.
 
Na spolupráci s Vámi se těší,
Michal Holík